Tłumaczenie dokumentów

Jak zostać Cyfrowym Nomadą: 13 zawodów i umiejętności, które pozwolą Ci prowadzić taki styl życia

tlumaczeniahiszpanski.pl

Jeśli chcesz pracować z dowolnego miejsca i podróżować po świecie, ważne jest, aby zdobyć odpowiednie umiejętności. Kiedy już to zrobisz, możesz pracować zdalnie dla firmy, zostać freelancerem lub pracować wyłącznie dla własnych projektów. Im więcej umiejętności rozwiniesz, tym łatwiej będzie Ci generować dochód, ale pamiętaj, że to również wymaga czasu. Dlatego właśnie płacenie za naukę od klientów jest jednym z najlepszych i najprostszych sposobów na rozpoczęcie pracy z dowolnego miejsca i podróżowanie po całym świecie.

Więcej ryzyka, więcej zabawy, więcej cierpliwości

Im bardziej złożona umiejętność, tym większe prawdopodobieństwo zarobienia pieniędzy. Więc podczas gdy wysoko wykwalifikowany programista może łatwo opłacić swoje podróże do Azji Południowo-Wschodniej za pomocą kilku godzin pracy w tygodniu, copywriter będzie musiał zrobić znacznie więcej, aby zapłacić za swoje podróże. Można podróżować do świata podczas pracy w Internecie znaleźć poniżej listę umiejętności i miejsc pracy można nauczyć się, które mogą pomóc łatwo stworzyć minimalny dochód 1000 € miesięcznie pracy w Internecie. To nie jest wielka sprawa, jeśli mieszkasz w Nowym Jorku, Londynie lub Monachium, ale to zdecydowanie wystarczy, aby sfinansować swoje podróże bez konieczności oszczędzania pieniędzy, po prostu przenosząc swoje biuro na plaże w Azji Południowo-Wschodniej lub Ameryce Środkowej i kontynuując rozwój firmy stamtąd.

Jak zostać Cyfrowym Nomadą

Pracuj z dowolnego miejsca: 13 zawodów i umiejętności

Poniższa lista jest sklasyfikowana według trudności, ryzyka i dochodów.

1. Copywriting

Copywriting nie jest najbardziej płatną pracą na świecie, ale jeśli jesteś na przykład naturalnym mówcą w języku angielskim lub niemieckim, możesz łatwo uzyskać około 15 € za godzinę - wystarczająco dużo, aby sfinansować swoje podróże w krajach o niskich kosztach, jeśli praca cztery godziny dziennie. Możesz również specjalizować się w SEO, co pomoże Ci zarobić jeszcze więcej. Inną wspaniałą rzeczą w copywritingu jest to, że można uzyskać wspaniałe doświadczenie w pisaniu artykułów dla innych i dostać za to zapłacić, dając cenny wgląd w to, jak inni przedsiębiorcy internetowi zarabiają swoje pieniądze. Zacznij niski i raz stworzyć swoją reputację, można ładować więcej i zrobić więcej. Spróbuj zacząć pisać o tematach, które już znasz lub o czymś, co Cię pasjonuje - może to być muzyka, podróże, technologia, biznes, itp.

2. Wirtualna Pomoc

Wirtualna Pomoc to bardzo szerokie zagadnienie - i może wyglądać jak grupa wszystkich transakcji, ale jeden pan nikt. E-mail, odpowiedzi na rozmowy telefoniczne Skype, wprowadzanie danych i aktualizacje stron internetowych to tylko niektóre z zadań, które możesz wykonać. To była pierwsza praca przez internet, jaką kiedykolwiek wykonałem, kiedy zacząłem pracować dla niemieckich i szwajcarskich klientów, podczas gdy mieszkałem w RPA. W ciągu czterech miesięcy pozwoliłem sobie na opuszczenie mojej pracy jako biuro podróży, zarabiając tę samą miesięczną pensję w ciągu zaledwie dwóch tygodni i spędzając mój pozostały czas na studiowaniu umiejętności online, na których naprawdę mi zależało.

3. Tłumaczenia

Jeśli jesteś nie tylko wykwalifikowanym copywriterem, ale także mistrzem dwóch lub więcej języków, tłumaczenie może być świetnym źródłem dochodu, aby sfinansować swoje podróże. Dobrą rzeczą w pracy tłumacza jest to, że mieszkanie za granicą może być atutem. Na przykład, jeśli jesteś obywatelem Danii i spędzasz czas w krajach latynoskich, jest bardziej prawdopodobne, że otrzymasz ofertę pracy od swoich lokalnych duńskich odpowiedników, ponieważ Twoi klienci będą czuli się bardziej pewni poziomu umiejętności w obu językach. Możesz znaleźć wiele usług tłumaczeniowych, aby uzyskać wynagrodzenie, takie jak Speakt, Gengo, Translated itp.

4. SEA

Zarządzanie reklamą w wyszukiwarce Google i jej sieci treści stało się znacznie bardziej skomplikowane w ostatnich latach. Google oferuje również program, który pozwoli Ci uzyskać certyfikat Doradcy Google AdWords - co pomoże Ci, jeśli chcesz zarządzać kampaniami dla innych firm. Bądź jednak świadomy, że musisz śledzić, co działa od początku, ponieważ marketing może być bardzo kosztowny, jeśli nie stworzysz kampanii na samym początku. Jest to jedna z internetowych prac, które wciąż robię dzisiaj.NOWOŚĆ: Pracuj w Internecie - praca - społeczność podróżnicza i połącz się z cyfrowymi nomadami w pięknych miejscach, zainspiruj się i zadaj wszystkie swoje pytania.

5. Social Media

Jeśli spędzasz wiele dni na Facebooku, dlaczego nie wykorzystać go do zarabiania pieniędzy. W rzeczywistości, aktualizowanie kont na Facebooku i Twitterze oraz publikowanie nowych i ciekawych informacji jest bólem głowy dla większości firm. Biorąc strony fanów i konta Twitter i prowadzenie reklam na Facebooku jest doskonałym cyfrowym pracy nomadów, które wymagają minimalnej wiedzy technicznej i mogą być wykonane z dowolnego miejsca. Jedynym problemem może być to, że kiedy podróżujesz i pracujesz, będziesz w różnych strefach czasowych, więc musisz być trochę kreatywny, gdy podejmiesz krok, który chcesz zrobić to podczas podróży.

6. Projektowanie stron internetowych

Nauka podstaw projektowania stron internetowych jest łatwiejsza niż myślisz. Jeśli studiujesz ciężko, możesz nauczyć się tworzyć strony internetowe dla klientów WordPress w ciągu kilku tygodni. Nie musisz nawet stać się wielkim projektantem dla tego, ponieważ możesz po prostu użyć wzorów z witryn takich jak Woothemes lub Themeforest, które będą wyglądać świetnie od zera. Pewna wiedza na temat projektowania stron internetowych jest ważna dla większości umiejętności wymienionych poniżej, a ponieważ podstawy są tak łatwe do nauczenia, proponuję zainwestować trochę czasu, aby zmierzyć się z podstawami. Dobrym sposobem, aby naprawdę zacząć zarabiać pieniądze z projektowania stron internetowych jest najpierw zbudować stronę dla siebie na temat, który Cię interesuje, a następnie poprosić właścicieli firm, które znasz osobiście, jeśli można utworzyć stronę internetową dla 'nich. Jeśli zrobisz dobrze, po prostu poproś ich, aby odnieść się do tworzenia biznesu.

7. SEO

SEO to sztuka uzyskiwania własnych stron internetowych lub stron klientów w rankingu na najwyższych pozycjach dla rentownych zapytań wyszukiwania. SEO to doskonały biznes do uruchomienia z dowolnego miejsca, tak długo, jak dostarcza wyniki. Projektowanie stron internetowych i copywriting są bardzo ważne umiejętności, które trzeba wiedzieć, aby nauczyć się podstaw. Musisz również być analityczny, aby uzyskać najlepsze z dostępnych narzędzi. Dla wszystkiego innego wystarczy zdobyć doświadczenie, skontaktować się z ludźmi, którzy robią to samo i śledzić kilka blogów na ten temat. Google ciągle zmienia swoje algorytmy, ale jeśli jesteś w stanie nadążyć za grą i pomóc firmom zarabiać pieniądze z SEO, zrobisz to również.

8. Projektant grafiki

Bycie wielkim projektantem graficznym z głęboką znajomością Photoshopa nie jest rodzajem umiejętności, których można się nauczyć w ciągu kilku tygodni. Jednakże, jeśli jest to twój worek i udowodnić pracę z najwyższych standardów, wiele firm nie będzie przeszkadzać, gdzie świat jest wykonywanie swojej pracy. W rzeczywistości istnieje wiele "Digital Nomads", którzy pracują jako projektanci graficzni, aby sfinansować swoje podróże.

9. Programista

Podobnie jak planowanie, stać się wielkim deweloperem nie jest łatwe i trzeba bardzo kilka lat doświadczenia zawodowego, aby naprawdę dostać się do prędkości. Wysoko wykwalifikowani deweloperzy zarabiają duże pieniądze i w zależności od pola pracy, na którym pracujesz, istnieje wiele możliwości pracy i podróżowania. Zacznij od zrobienia kilku lekcji lub zajęć, aby zbudować swoją wiedzę na temat różnych umiejętności programowania. Ale jeśli zdecydujesz się zostać programistą, upewnij się, że jesteś pasjonatem pracy, którą wykonujesz. Będzie wiele przeszkód po drodze, jeśli masz zamiar stać się profesjonalistą i zrobić dobre życie z nim. Ale kiedy już to zrobisz świat jest Twoim placem zabaw. Zapotrzebowanie na niezależnych programistów niezależnych firm rośnie, a zarobki godzinowe są wysokie, co czyni go jednym z najlepszych miejsc pracy, jakie możesz mieć, umożliwiając życie i pracę w dowolnym miejscu na świecie.

10. Zakłady

Jeśli handel akcjami lub forex brzmi zbyt nudno dla Ciebie, dlaczego nie rozważyć finansowania swojego stylu życia poprzez naukę Zakłady sportowe i Arbitrage Trading. Ponownie, sam nie wiem zbyt wiele na ten temat, ale rozumiem, że istnieją sposoby, aby zminimalizować swoje zagrożenia i zarobić prawdziwe środki do życia poprzez zakłady na wydarzenia sportowe. Czytelnik niedawno wysłał bardzo szczegółowy przewodnik, jak to zrobić i wyjaśnienia dał mu dobry powód, więc włączam go do tej listy, jak również.

11. E-commerce

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest stworzyć sklep internetowy i sprzedawać produkty przez Internet. W rzeczywistości, nie trzeba jeden sklep, można po prostu zapisać się do Amazon Marketplace lub użyć eBay sprzedawać swoje produkty. Amazon może nawet zająć się transportem Twoich produktów. Co trzeba jest jednak doskonały produkt lub bardzo konkurencyjne ceny, aby odnieść sukces. Jeśli nie chcesz tylko polegać na Amazon i eBay, aby sprzedawać swoje produkty, wiedza na temat SEO, PPC i projektowania stron internetowych oraz marketingu afiliacyjnego są również pomocne.NOWOŚĆ: Pracuj w Internecie - praca - społeczność podróży i połącz się z cyfrowymi nomadami w pięknych miejscach, zainspiruj się i zadaj wszystkie swoje pytania. Sprawdź HustleLife, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak rozpocząć i prowadzić udany, niezależny od lokalizacji biznes online.

12. Blogowanie

Po prostu szkodliwe działanie Blog jest niezwykle trudne. Podczas gdy wiele udanych firm zaczęło się od prostego bloga, istnieją miliony przykładów, które nie działały. Jednak uruchomienie bloga i przeglądanie swoich usług, czy specjalizujesz się w SEO, projektowanie stron internetowych lub nauczania online, jest bardzo pomocne.

13. Biznes w Internecie

Teraz, oprócz wszystkiego, co zostało wymienione powyżej, istnieje wiele innych możliwości, aby żyć online i podróżować do świata. Sklasyfikowałbym to wszystko w kontekście Przedsiębiorczości Internetowej, ponieważ byłoby niemożliwe, aby podsumować to w pełni w tym poście. To, czego potrzebujesz, to świetny pomysł i dobra egzekucja. Tworzenie aplikacji, sprzedaż produktów cyfrowych, tworzenie stron internetowych o pasywnym dochodzie lub założenie nowej - dla wielu osób jest to szczyt marzeń, ale większości nie udaje się tego zrealizować. Pamiętaj, że osiągnięcie rentowności będzie wymagało czasu i ciężkiej pracy. Niezwykle przydatne może być również najpierw zrozumienie podstaw wielu innych umiejętności, zwłaszcza SEO, SEA, marketingu afiliacyjnego, projektowania stron internetowych i copywritingu.

Zobacz