Biuro tłumaczeń

Prezes i założyciel startupu, który zaczerpnął pomysł z podróży.

tlumaczeniahiszpanski.pl

Nikolaos Sitsanis jest prezesem i założycielem Speakt.com - firmy tłumaczeniowej następnej generacji. W 2010 roku Nikos Sitsanis, nowy biznesmen, założył firmę w Xanthi, prowincjonalnym mieście w Grecji. W tym czasie firma nosiła nazwę Translation24.gr i zajmowała się tłumaczeniami tekstowymi przez Internet.

Nikos miał wielkie pomysły. Zaczynając swoją firmę w Grecji, jego celem była sprzedaż tłumaczeń online, w Grecji i za granicą.

Historia

Historia zaczęła się trochę inaczej 2 lata temu. Pasja do podróżowania i nieustanne dążenie do przygody i "wędrówki" doprowadziły Nikos do uzyskania w 2008 r. stanowiska inżyniera informatyka, przeszkolonego w firmie zajmującej się odzyskiwaniem danych w Mediolanie we Włoszech. Włoska firma chciała założyć spółkę zależną w Grecji, która w końcu nie była zarządzana w najlepszy możliwy sposób. Sformułowanie "idealny czas" było w tym momencie właściwe. Przez cały ten czas Nikos dostrzegał trudności, z jakimi borykają się wszystkie firmy eksportowe, jak znaleźć wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe, mimo że ogólnie rzecz biorąc, Internet i handel elektroniczny wzrastały. Ziarno tego pomysłu zostało zasiane w jego głowie, ponieważ pracował aktywnie obok innych działań i zawodów.

Przetłumacz swoje dokumenty, treści i stronę internetową na ponad 40 języków. Prześlij swoje pliki lub wklej tekst, a natychmiast rozpocznie pracę profesjonalny tłumacz. Zamów swoje tłumaczenie teraz
Podróżowałem tak często i za każdym razem dowiadywałem się, ile różnych języków i ile transakcji dokonywanych jest w ciągu kilku sekund pomiędzy setkami języków.

Początek

We wrześniu 2010 r., mając niewielką wiedzę na temat rozwoju sieci i mając zaledwie dwumiesięczne wynagrodzenie, stworzył prostą stronę internetową z formularzem, który każdy mógł wypełnić, aby mieć potrzebne tłumaczenie. Prace wykonał bardzo mały zespół tłumaczy. Stopniowo coraz więcej klientów z całego świata zaczęło korzystać z jego usług, a w miarę upływu czasu roczny obrót wzrastał 4 razy w roku. W 2015 roku firma uczestniczyła w akceleratorze innowacji znanym jako InnovationFarm i opracowała swój biznesplan w celu zautomatyzowania procesu, rozszerzenia i świadczenia usług za granicą. Nowy model biznesowy został nazwany Speakt zlokalizowany w Londynie i w grudniu 2016 roku udało mu się pozyskać 2 Angel Investors, którzy sfinansowali ten pomysł. Platforma działa na speakt.com i zapewnia profesjonalne tłumaczenie dowolnego pliku tekstowego.

Wkrótce firma dzięki modelowi Crowdsourcing umożliwi każdemu, kto zna język obcy, wykonywanie tłumaczeń dla firmy i zarabianie pieniędzy. Firma posiada również pakiet ekonomiczny. Pakiety Standard i Expert są obsługiwane przez profesjonalnych tłumaczy przysięgłych i stanowią usługę B2B.

Wizja

Wizją firmy jest, aby jej nazwa Speakt stała się synonimem usług językowych związanych z tłumaczeniami pisemnymi, ustnymi i tworzeniem treści przez pisarzy i redaktorów tekstów.

Zespół

Nasz zespół składa się z ponad 4000 tłumaczy, 2 programistów back-end / front-end, 3 osób wyspecjalizowanych w marketingu cyfrowym, 2 osób w obsłudze klienta, 1 kierownika ds. księgowości i 2 kierowników projektów / sprzedaży.

Zapewniając codziennie wielojęzyczną obsługę, możemy zapewnić, że wiemy dokładnie, czego potrzebujesz, więc tłumaczenie z naszej strony będzie dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem!

Zobacz